Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Manager zakázek fotovoltaických systémů, Prachatice

Pozice:
Manager zakázek fotovoltaických systémů
Zaměstnavatel:
TT Technology s.r.o.
IČO:
05704553
Oblast (okres, kraj):
Prachatice
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Náplň práce
> Koordinace vývoje, výstavby a uvedení do provozu fotovoltaických (FV) projektů
> Nákup stavebního materiálu, logistika a organizace na stavbě
> Řízení subdodavatelů na stavbách
> Příprava a vyhodnocení zadávací dokumentace
> Administrativní činnosti
> Dohled na kvalitu a dodržování bezpečnosti
> Vyplňování zpráv o průběhu a stavu projektu

Požadujeme
>VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání technického zaměření a min.
3 let zkušeností s projektovým řízením ve stavebnictví nebo energetice
> Dobré organizační a vyjednávací schopnosti.
> Znalost práce s Microsoft Office.
> Zkušenost s prací v programech pro návrh FV systémů (např. PV-Syst)
výhodou
> Výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
> Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
>zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
>Motivující finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
>skvělé kolegy
>zázemí prosperující společnosti
>pružnou pracovní dobu
>pravidelné firemní akce
>možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu
>smlouvu na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
>notebook, mobilní telefon

Kontakt: Tesař David, tel.: 721 638 561, e-mail: david@tttechnology.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
David Tesař
Telefon:
721 638 561
Počet zobrazení inzerátu:
135×